O nas

O nas

W duecie nasza fotografia jak i kamerowanie nie uzupełnia się a wzmacnia. O tym jak pracujemy i jak podchodzimy do zdjęć oraz filmów moglibyśmy mówić wiele, ale staramy się by najistotniejsze przekazać w naszych kadrach.

Nie jest łatwo w kilku zdaniach opowiedzieć o sobie, każde z nas ma inną historię, która jest nietypowa i wyjątkowa, zupełnie jak Wasze historie i reportaże ślubne, które stały się naszą pasją.

urbanek_fotografia_film_video

Skąd jesteśmy

Jesteśmy z Łukowa i to na wschodzie Polski pracujemy najczęściej:  Łuków, Siedlce, Stoczek Łukowski, Stanin, Krzywda, Adamów, Garwolin, Sokołów Podlaski, Międzyrzec Podlaski, Radzyń Podlaski, Lublin ale także fotografujemy w innych zakątkach Polski, Europy jak i świata!

Dlaczego warto nas wybrać?

Mamy proste zasady – dostajecie trzy pakiety ślubne do wyboru, aby ułatwić Wam podjęcie decyzji. Jesteśmy mobilni – fotografujemy i kamerujemy śluby i wesela w całej Polsce.

Jeździmy w góry i nad morze, do karczm, restauracji, hoteli, do miejsc rustykalnych i glamour – wszędzie tam, gdzie nas zaprosicie – sprawdźcie nasze reportaże ślubne w Portfolio Dajemy z siebie 100% – bo nam zależy, bo kochamy śluby, bo chcemy oddać Wam najlepsze zdjęcia!

Stwórzmy razem wspaniałą historię

Z wielką chęcią będziemy Wam towarzyszyć także podczas waszego ślubu. Głęboko wierzymy, że nasza wrażliwość i pasja przerodzi się w kolejny chwytający za serce reportaż ślubny, a dzięki naszej pracy otrzymacie pamiątkę na całe życie.

Urbanek Foto & Video Fotograf ślubny fotografia ślubna łuków siedlce stoczek łukowski wideofilmowanie film