Mubi 150 zł zwrotu - bonus ubezpieczenie auta OC/AC | 2024 rok

Witamy na stronie Urbanek Foto Video, gdzie możesz skorzystać z naszej wyjątkowej promocji z Mubi! Teraz, dzięki naszemu partnerstwu z Mubi, możemy zaoferować Ci zwrot 150 zł na ubezpieczenie OC/AC.

Aby skorzystać z tego atrakcyjnego bonusu, wystarczy przejść na stronę: https://www.mubi.pl/bonus-krzysztof-urbanek i uzupełnić niezbędne informacje dotyczące ubezpieczenia samochodu. Nasz kod rabatowy 150 zł Mubi pozwoli Ci zaoszczędzić i zabezpieczyć swój pojazd jednocześnie.

Jesteśmy pewni, że docenisz korzyści naszej promocji. Zwrot w wysokości 150 zł trafi na twoje konto bankowe w ciągu 30 dni od przesłania zgłoszenia. Skorzystaj z naszego kodu rabatowego 150 zł Mubi i zabezpiecz swoje auto z dodatkowymi oszczędnościami.

Urbanek Foto Video to nie tylko miejsce, gdzie możesz znaleźć najlepsze usługi fotograficzne i wideo. Teraz dzięki współpracy z Mubi, oferujemy Ci również konkurencyjne ubezpieczenie samochodu z atrakcyjnym bonusem. Nie przegap tej okazji! 

opinie_mubi_porownywarka_oc_ac_nnw_ubezpieczenie_auta_samochodu_samochodowa(1)

Jak działa Mubi.pl?

Mubi działa prostym mechanizmem. Po pierwsze, tworzysz profil zawierający dane kierowcy i informacje o pojeździe. Następnie te dane są przechowywane, co ułatwia proces wyboru kolejnej polisy w przyszłym roku. Po kilku minutach otrzymujesz porównanie ofert polis ubezpieczeniowych od różnych ubezpieczycieli, dzięki czemu możesz wybrać najbardziej korzystną ofertę.

Premia za wykupienie polisy ubezpieczenia samochodu jest dostępna dla każdego, kto skorzysta z linka partnerskiego www.mubi.pl/bonus-krzysztof-urbanek, dokona kalkulacji i opłaci składkę polisy OC lub jej ratę. Zwrot przysługuje za ubezpieczenie samochodu, który nie uczestniczył wcześniej w podobnej promocji Mubi (chyba, że zmienił się właściciel pojazdu). Ten sam ubezpieczający może skorzystać ze zwrotu 2 razy w ciągu 24 miesięcy. Promocja nie obejmuje ubezpieczeń jednośladów – zwrot przysługuje jedynie za ubezpieczenie samochodu.

opinie_mubi_porownywarka_oc_ac_nnw_ubezpieczenie_auta_samochodu_samochodowa_ubezpieczen_bonus_150_zl_samochod

Bonus 150 zł na OC/AC z Mubi

Mubi, choć nie jest towarzystwem ubezpieczeniowym, działa jako gigantyczna porównywarka ofert ubezpieczeniowych. Współpracuje z wieloma niezależnymi ubezpieczycielami, oferując polisy OC, AC, ASS, NNW i inne. Dzięki Mubi można znaleźć korzystne oferty, porównując realne koszty ubezpieczenia. Dodatkowo, Mubi umożliwia rozłożenie płatności składki na raty, co jest wygodną opcją dla wielu osób. Prowizja nie jest doliczana do opłacanych polis, a polisę można wykupić nawet 180 dni przed wygaśnięciem poprzedniej.

Zapraszamy z skorzystania oferty 150 zł mubi a także na stronę.